Leżanka od zwiększonej wysokości z tapicerką bezszwową oraz bez otworów na twarz w blacie kozetki

Leżanka ma lekką drewnianą konstrukcje, na której spoczywa wygodny materac. Ruchoma część leżyska pozwala na ułożenie pacjenta w pozycji leżącej i półleżącej.

Wskazana kozetka do badań elektrokardiograficznych jest kozetka drewniana. Ponieważ każdy metalowy element może zaburzyć jakość zapisu EKG. Zapisu który jest niezwykle ważny do postawienia prawidłowej diagnozy. Dlatego do badań EKG polecamy kozetki posiadające stelarz drewniany.


Nasze kozetki odznaczają się świetną jakością wykonania i eleganckim wyglądaem.

Połączenie przyjętego dla oka designu wraz z wygodnym materacem potęguje pozytywne wyraźnie z korzystanie ze sprzętu. Zarówno klienci, masażyści lub fizykoterapeuci poczują komfort w trakcie wykonywania zabiegów. 

Kozetka lekarska ARIA jest przeznaczona do przeprowadzania, badań lekarskich, oraz wykonywania drobnych zabiegów medycznych. Wyróżniającą cechą kozetki lekarskiej ARIA jest możliwość złożenia jej do ściany, aby zabierała mniej miejsca.

Wytrzymały i łatwy w użyciu uchwyt mocujący pozwala na zabezpieczenie kozetki w pozycji złożonej. W ten sposób zapewniamy sobie komfort w warunkach w których kozetka lekarska nie jest nam potrzebna.

Kozetka lekarska „ARIA” wykonana jest ze stali pokrytej farbą proszkową. Blat obity jest materiałem skóropodobnym lub winylowym o wysokich parametrach wytrzymałościowych.

Blat posiadamy w licznych wersjach kolorystycznych, dlatego możemy mieć pewność, że znajdziemy kolor pasujący do naszego gabinetu.

Nasze kozetki lekarskie są sprawdzone podczas testów i posiadają znak CE.

 

Profesjonalny sprzęt medyczny