Torba ratownicza

Torby ratownicze i plecaki ratownicze musza spełniać wysokie standardy wytrzymałości ponieważ bardzo często są używane w ekstremalnych warunkach. Materiały, z których się je produkuje, muszą być najwyższej klasy. Torby medyczne muszą odznaczać się dużą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne; by wodoodporne oraz łatwe do utrzymania w czystości.

Zamki błyskawiczne, klamry, regulatory i inne elementy z tworzywa w takich torbach lub plecakach muszą być wykonane również z bardzo wysokiej jakości materiałów i tworzyw, wyprodukowane przez zaufanych producentów. To właśnie takie torby ratownicze oferujemy naszym klientom. Torby można nosić w reku lub na ramieniu w niektórych modelach np. TRM 73 zostały wszyte wygodne szelki pozwalające nosić torbę jak plecak. Noszenie plecaka zwalnia nasze ręce i umożliwia wzięcia dodatkowego sprzętu.


W naszej ofercie posiadamy gotowe zestawy dedykowane ratownikom medycznym, ratownikom WOPR i medykom sportowym działającym w przypadku kontuzji sportowca.

Aby zakupy były szybsze i wygodniejsze wszystkie potrzebne elementu są zawarte w dedykowanych zestawach. W przypadku pytań zawsze zapewnimy pomoc w wyborze najlepszego zestawu dla indywidualnych potrzeb.

Plecak ratowniczy

Plecak ratowniczy TRM 19 posiada wewnątrz 4 przezroczyste saszetki przypinane na rzepy oraz 8 bocznych przezroczystych kieszonek, dzięki nim widać co gdzie jest zapakowane. Każdy plecak, jaki oferujemy w naszym sklepie, jest wyposażony w taśmy odblaskowe - niezbędne dla poprawy widoczności ratownika w nocy. Producentem toreb i plecaków ratowniczych które oferujemy w sklepie jest firma MARBO, która jest polskim producentem.

Torba lekarska

Torba lekarska to nieodłączny element towarzyszący pracownikom służby zdrowia. Niemal każdy lekarz musi posiadać torbę lekarską. Zapewnia ona komfort pracy. Jeżeli torba lekarska jest odpowiednio wybrana do indywidualnych potrzeb, lekarz będzie w stanie, niemal, nieświadomie dobierać odpowiedni dla niego sprzęt.

Każda torba lekarska powinna być dopasowana do wykonywanej profesji. Na rynku jest szeroki wybór i różnorodność tego produktu. Elementów, którymi różnią się poszczególne torby lekarskie jest mnóstwo. Występują znacznie bardziej istotne różnice niż : kolor, wielkość, faktura lub kształt. Wybierając torbę medyczna dal siebie, przede wszytkim powinniśmy zastanowić się ile i jakie jakie przegrody i kieszenie są nam potrzebne.

Optymalnie wybrana do naszych potrzeb torba medyczna może bardzo ułatwić nam pracę. Kolejną ważną kwestią jest wybór odpowiedniego materiału z jakiego wykonana będzie torba. Tworzywa, z których wykonane są torby lekarskie różnią się przede wszystkim trwałością. Istnieje szeroki wachlarz materiałów. Oferują one różną trwałość, lub łatwość w utrzymaniu w czystości.

Torba pielęgniarska

Zawód pielęgniarki wymaga ciągłego bycia w ruchu. Pielęgniarka stale się przemieszcza i musi szybko reagować w przypadku kontaktu z pacjentem. Dlatego istotne jest aby torba pielęgniarska była funkcjonalna oraz posiadała łatwy dostęp do środka.

Przekrój produktów jest ogromny od małych kuferków po duże torby z wieloma przegrodami w środku. Różnorodność wielkości oraz kształtu zapewnia szeroki wybór. Nasz profesjonalny zespół, jak zawsze, doradzi w przypadku wątpliwości. Torby pielęgniarskie bardzo często posiadają regulowane przegrody tak aby odbiorca mógł indywidualnie zagospodarować wnętrze swojej torby.

Umożliwia to bardziej ekeftywqne wykorzystanie miejsca ze wskazaniem na indywidualne upodobania. Producenci oferują torby w różnych materiałach, wielkościach i kolorach. Wybór torby medycznej, może być idealnie dopasowany do naszych potrzeb. Najlepszym rozwiązaniem wydaje się zakup z materiału nie brudzącego się i wodoodpornego. Wybór takiego rodzaju materiału sprawi, że torba pielęgniarska będzie służyć wiele, wiele lat.

 

Profesjonalny sprzęt medyczny